Минулого тижня депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз побив двох людей. Сьогодні, 17 березня, він погрожував розправою депутату міської ради, голові міської організації ВО «Свобода» Сергію Кобі. До погроз додалися ще й силові дії.

«О 14.30 я під’їхав на своїй автівці до міської ради, де мав відбуватися круглий стіл з перевізниками міста. Сидів в автомобілі, переглядав документи і раптом відкрилися водійські двері. Їх відкрив депутат Руслан Мороз. Він відразу почав погрожувати мені та моїй родині фізичною розправою, нецензурно висловлювався і після цього наніс удар в область шиї металевим предметом. Мені вдалося відхилитися, але на шиї лишився кривавий слід та поріз. Я переконаний, що це пов’язано з моєю громадською та політичною діяльністю, а також нещодавнім побиттям депутатом Морозом двох жителів міста – Стемковського та Обояна. На недільному вічі 16 березня я вимагав від правоохоронних органів відкрити кримінальну справу стосовно бандитських дій депутата Мороза, який тримає в страху все місто», - розповів Сергій Коба.

Свободівець звернувся із відповідною заявою до Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області.

Депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз став депутатом від партії «Сильна Україна», першим номером від якої балотувався діючий мер міста Петро Саганюк, а другим Руслан Мороз.