Звільнений з посади голови ДФС Роман Насіров пішов у політику. Про це він розповів журналістам після засідання Апеляційного адміністративного суду у його справі, передає ТСН.

«Я подав заяву до суду стосовно незаконного звільнення. Навіть не знаю, чи мене звільнили, чи ні, бо жодних документів на руки я не отримав. Я продовжую займатись громадською діяльністю і почав займатись політичною діяльністю, але скоро ви про це почуєте набагато більше», – сказав Насіров.

На запитання журналістів, чи він часом не зібрався балотуватись у президенти, колишній очільник фіскальної служби відповів ствердно.

«Так, чому б й ні, дорогу молодим. Я планую офіційно про це оголосити пізніше і все розповім докладно», – зауважив Насіров.

Також чиновник уточнив, що планує офіційно оголосити про свої плани в середині квітня.

Нагадаємо, що 31 січня Кабмін звільнив відстороненого від обов'язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

«Вголос» також писав, що Роман Насіров оприлюднив щорічну декларацію за 2017 рік, відповідно до якої він заробив всього 6 гривень.

Як відомо, Насіров обвинувачується у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні документів.

Слідство вважає, що екс-очільник ДФС протягом 2015 - 2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр».

 

«Вголос»