Як розповів журналіст «Схем» Михайло Ткач, маєток належить скандальному настоятелю Києво-Печерської Лаври владики Павла, пише KP.ua.

«Настоятель Києво-Печерської Лаври владика Павло, схоже, продає той самий маєток під Києвом. Точної адреси в оголошенні немає, але на фото будинок один в один із тим, який я вперше знайшов і зняв у далекому 2012-му. Тоді владика так і не покликав нас в гості, але тепер можна оцінити не тільки екстер'єр, а й інтер'єр. Ціна на сайті: 34 190 000 гривень або 1,3 мільйона доларів», – написав він.

Згідно з оголошенням, загальна площа будинку становить 580 кв.м. Він повністю мебльований італійськими та англійськими меблями, люстри з Чехії, побутова техніка Smeg. Розкішний дизайнерський ремонт виконаний в класичному стилі з використанням дорогих матеріалів. Є мармурові підлоги з підігрівом з Італії, паркет – Німеччина. Ділянка з гарним дизайнерським ландшафтним дизайном, багато екзотичних дерев. На території є гостьовий будинок 170 кв. м. і будинок охорони – 18 м.

Нагадаємо, в ефірі на каналі «Україна» настоятель Лаври шокував ведучих лайливою ​​промовою і дорікнув їм замовними статтями.