Учора, 17 серпня, після полудня у Дніпрі кермувальник “Тойота” врізався в “Хонду” та “Опель” і втік з місця аварії. Горе-водія розшукали. Це – помічник начальника Запорізької обласної поліції майор Артур Фількінштейн.

Про це сповістив у мережі депутат Запорізької облради Ярослав Гришин.

За його словами, Фількінштейна вже звільняли з посади, проте “реформований суд” поновив його.

Гришин стверджує, що донедавна Фількінштейн був “смотрящим” по Кирилівці – збирав данину з бізнесу і начебто передавав “наверх”. Зараз, за словами депутата, справу намагаються зам’яти.

Тим часом новообраний нардеп від “Слуги народу” Владислав Бородін у коментарі до допису Гришина розповів, що справу оформили за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції). Санкція статті (якщо в стані алкогольного сп’яніння водій був затриманий уперше) передбачає штраф у розмірі 10200 грн та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік. Чи буде кваліфікація за втечу з місця ДТП – невідомо.

Фількінштейн раніше очолював кілька відділів поліції, пише ТСН. Зокрема, Кирилівський підвідділ поліції на Запоріжжі. До того – Кам’янсько-Дніпровський та Енергодарський відділи поліції. Ще раніше працював начальником відділу в управлінні захисту економіки в Дніпропетровській обласній поліції.

В електронній декларації Фількінштейна вказано, що він проживає в Дніпрі, а працює в Запоріжжі (між містами близько 85 км). У декларації зазначено, що “Тойота RAW 4”, на якій Фількінштейн скоїв ДТП, – 2006 року випуску, записана на дружину Олену Матвієнко.

Клікайте для збільшення фото