Голова партії «Слуги народу» Дмитро Разумков прокоментував петицію про скасування бюджетного фінансування політичних партій.

Як передає “УНІАН”, на брифінгу, який відбувся після засідання Підготовчої депутатської групи, його запитали, чи може новий парламент скасувати фінансування партій з Державного бюджету.

У відповідь Разумков закликав дочекатися початку роботи нового парламенту. Він зауважив також, що бюджетне фінансування партій дає можливість розвивати політичну культуру в державі.

Крім того, Разумков додав, що деякі антикорупційні організації зазначали, що ці кошти фактично були направлені на «пов’язані з тими чи іншими партіями структури». «Таким чином, виникало питання коректності та відповідності до чинного законодавства використання цих коштів», – наголосив він.

На запитання, чи відмовиться «Слуга народу» від коштів, які має отримати з Держбюджету, Разумков відповів, що сьогодні таке фінансування передбачено законом, а у партії намагатимуться дотримуватися чинних норм законодавства.

Як писав “Вголос”, стало відомо, чи отримала «Слуга народу» офіційні пропозиції щодо формування коаліції.