Відповідну заяву націоналіст виголосив у зв'язку з тим, що напередодні Окружний адміністративний суд м. Києва призупинив рішення про проведення в столиці виборів до райрад, інформує прес-служба ВО «Свобода».

«Більш ніж тримільйонний мегаполіс, столицю України м. Київ позбавляють права обрати собі районні ради. В нас є райони в Києві з населенням по півмільйона, і там узагалі немає ніякого самоврядування. Там є лише чиновник, якого призначають згори, – голова районної адміністрації, який узагалі нікому з місцевої громади не підзвітний і не підконтрольний», – зазначив парламентарій.

Народний депутат наголосив, що нинішня влада йде шляхом Януковича, знищуючи народовладдя: «Я хочу нагадати, що саме Партія регіонів свого часу знищила районні ради в м. Києві й потім не хотіла їх відновлювати. І тепер уже нова влада йде тим шляхом Януковича, знищуючи народовладдя, демократію. Киянам не дають права обирати собі владу, яка здійснювала б реальну децентралізацію, про що сьогодні розказують. Яка може бути децентралізація, коли це відбувається в Києві? Тобто виходить так: для терористів, бандитів – амністія і децентралізація, а для українських громадян, які проживають, зокрема, в столиці, – ніякого права на самоврядування. Ними далі керуватимуть чиновники, яких призначатимуть із високих кабінетів».