У четвер, 24 листопада, в Харкові було оголошене про створення Всеукраїнського надзвичайного комітету із боротьби з продажем місць у партійних списках (ВНК). Про це повідомляє прес-служба політичної партії «Соціалістична Україна».

Мета ВНК – викоренити практику продажу місць у партійних списках представникам фінансово-промислових груп і не допустити подібних фактів в майбутньому.

У прес-конференції брали участь головний ініціатор створення і керівник ВНК Олександр Феліксович Баличев і ряд громадських діячів України — членів ініціативної групи зі створення ВНК.

«Напередодні виборів відбувається зрощення політичних партій з олігархічними структурами, що загрожує нашій країні контролем над громадськими інститутами з боку олігархічних структур, — розказав Олександр Баличев. — Олігархія — це союз, що діє в Україні з метою захоплення влади і подальшого перерозподілу колишньої загальнонародної власності.

Олігархія — головне гальмо розвитку країни. Вона підміняє народовладдя владою «грошового мішка», душить чесне підприємництво, душить свободу слова тотальним скуповуванням ЗМІ, соціальні програми — примітивною крадіжкою бюджетних коштів.

Ми з цим боротимемося. Одне із завдань нашої громадської організації — доводити за підтримки ЗМІ цю ретельно приховувану партіями – зрадниками народних інтересів інформацію до кожного українця.

Ми закликаємо всіх чесних громадян України повідомляти у ВНК про відомі їм факти торгівлі партійними місцями. За цими фактами ми проводитимемо розслідування».

УРА-Інформ