За словами Римми Зеленської, її син вирішив балотуватись у Президенти, бо “не може дивитися, як люди живуть”. Однак зараз його активно “поливають брудом” в інтересах його конкурента на виборах, чинного глави держави Петра Порошенка.

Таку матір Зеленського висловила в інтерв’ю “Громадському”.

“Скільки можна поливати брудом людину?… По цих усіх каналах один тільки бруд ллють. Вигідно, я вважаю, Порошенку. Він же просто його знищує. Якась має бути культура, я розумію, у людини все-таки. Хіба можна людині так поводитися? То в нього немає програми, то в нього немає людей у команді, то що він “кремлівський”, – каже Римма Зеленська.

Вона ж наголошує, що її син “хоче, щоб перше – закінчилася війна”.

“Він юрист за освітою, він же не артист. …Ну невже його вважають таким дебілом, таким дурнем? …Йому не потрібні гроші, повірте. Тут, як президент, він отримуватиме менше, ніж він отримує [як шоумен]. Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося: щоб молодь не виїжджала, щоб молодь була на місцях. Воно йому не треба – гроші, він заможна людина, йому нічого не потрібно. Просто він не може дивитися, як люди живуть”, – пояснила Римма Зеленська.