Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок вимагає у “Слуги народу” примусити нардепа Євгена Шевченка скласти мандат після його антиукраїнських заяв в ефірі пропагандистської програми на російському телебаченні.

Відповідну заяву Тягнибок опублікував у своєму “Фейсбуці”.

“Народний депутат від «Слуги народу» Євген Шевченко взяв участь у пропагандистській передачі на путінському ТБ, де у компанії ватажка «ДНР» розповів, які «погані» в Україні націоналісти – не дозволяють втілити у життя їхню формулу капітуляції, сховану за іменем німецького президента, захищають українську мову й українську культуру. А ще пояснив, як бачить новий, в його розумінні «проукраїнський» закон про особливий статус Донбасу – зі «знятим» питанням мови (читай – із широкими преференціями російській) та із «взаємним пробаченням» України й РФ (тобто за 13000 вбитих українців ми, виявляється, самі вибачитись перед московитами мусимо і гарантувати їм повну амністію).

Читаю, дехто зі «слуг» у соцмережах уже намагається дати задню, заявляючи, що позиція депутата не дорівнює позиції влади…У це можна було би повірити, якби новий міністр культури не паплюжив пам’яті Степана Бандери, якби Шефір, Богдан і Разумков не обіцяли «глибоке використання» російської на Донбасі, а президент особисто на пресмарафоні не розводив істерику через наш спротив капітуляції”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів вважає, що якби влада справді мала іншу позицію – «Слуга народу» сьогодні ж примусила б Євгена Шевченка скласти мандат, а глава держави нарешті спромігся б чітко окреслити свої «червоні лінії», відмовився б від «формули Штайнмаєра» і Мінських угод.

“Та хіба ж властиві малоросам державницькі рішення? Їм властиво замилювати суспільству очі, вдаючи зі себе патріотів і поливаючи націоналістів помиями. Їм властиво дбати винятково про власну кишеню і перманентно прогинатись під ворога. А також властиво наївно вірити, що суспільство все це пробачить і проковтне”, – додав голова ВО “Свобода”.

Влада проявила свою справжню суть.Народний депутат від «Слуги народу» Євген Шевченко взяв участь у пропагандистській…

Опубліковано Олег Тягнибок Середа, 23 жовтня 2019 р.