Кілька днів тому компанія Skoda почала прийом замовлень на оновлену версію позашляхового універсала Skoda Octavia Scout 2017, передає Автоцентр. У зв’язку з цим чехи опублікували кілька роликів, в яких показали, на що цей автомобіль здатний на офф-роудах. 

Головною особливістю Skoda Octavia Scout 2017 є повний привід із багатодисковою муфтою. В нормальних дорожніх умовах система посилає всю потужність на передні колеса заради економії пального, а вже на бездоріжжі підключається задня вісь. 

Повний привід дає змогу універсалу практично безперешкодно їхати по снігу, пухкій поверхні тощо. Сприяють цьому збільшений кліренс, а також кути звису – 16,6 градусів спереду і 14,5 градусів ззаду. Крім того, Skoda Octavia Scout 2017 має пластикові накладки — вони захищають автомобіль від подряпин і вм’ятин, які можуть з’явитися після «стрільби» каміння. 

Щодо інших характеристик машини, Skoda Octavia Scout 2017 пропонують із двома моторами: 1,8-літровим бензиновим агрегатом потужністю 180 к.с., а також 2,0-літровим дизелем із віддачею 150 і 184 сили. Трансмісія — 6-швидкісна механіка або 7-діапазонний робот DSG. В арсеналі Skoda Octavia Scout 2017 — світлодіодна оптика, вдосконалена мультимедіа з діагоналлю від 6,5 до 9,2 дюймів (залежно від комплектації), точка доступу Wi-Fi тощо.