В межах фестивалю-презентації українського мистецтва в Лондоні відбудеться виступ Олександра Божика, йдеться на офіційному сайті музиканта.

Показати Україну з нового, сучасного боку до Лондона їдуть українські музиканти, співаки, літератори, дизайнери, арт-митці, етнографи та кулінари.

Дні України у Великобританії» триватимуть до 19-ого жовтня. Сьогодні з українською культурою британців знайомитиме скрипаль-віртуоз, композитор, шоумен, рекордсмен Книги рекордів України (одночасна гра на чотирьох скрипках) Олександр Божик.

«Мені приємно, що організатори Днів України у Великобританії зупинили свій вибір на мені як на музикантові, який представлятиме нашу країну за кордоном. Вперше виступатиму у Англії, але не вперше представлятиму Україну у світі. Адже кожного разу, коли виходжу на іноземну сцену, то розумію, що через призму моєї творчості, мого виступу публіка робитиме висновки і про культуру моєї країни. Для мене важливо показати світові наскільки багата і розмаїта Україна у культурному та музичному плані. Адже українська музика і український шоу-бізнес набагато глибші і повноцінніші, ніж здається багатьом» – поділився Олександр Божик. 

Для британської публіки музикант заграє авторський доробок, фольклорні твори та класичні.

«Планую здивувати лондонських глядачів і показати їм, як можна грати на скрипці, обрізаючи на ній струни одна за одною, й при цьому не шкодити мелодії. Звісно, зіграю для них і на трьох скрипках одночасно. Переконаний, британці ще не бачили нічого подібного» – додав Божик..

Також у рамках Днів України у Великобританії пройде літературний вечір «Від Шевченка до Забужко». Заплановані арт-виставка, показ мод українських дизайнерів. Фінальним акордом стане етно-ярмарок та фольк-концерт. Разом з Олександром Божиком Україну представлятимуть Мирослав Скорик, Оксана Забужко, Лілія Пустовіт, Олег Скрипка.