Українська співачка Ассоль схудла на 15 кг і поділилася секретом успіху з тими, хто бореться із завою вагою.

Про це вона написала на своїй сторінці в Інстаграмі.

При цьому Ассоль зізналася: кілька років тому схудла на 15 кілограмів, проте зробила це неправильно. І наголосила: голодувати не можна.

“Хочу поділитися з кожним з вас своїм раціоном, і основними правилами, яких необхідно дотримуватися кожній людині, яка любить себе і дотримується (або хоча б намагається) здорового способу життя.

«Схудла я дуже швидко і дуже екстремально. Довгий час у мене не змінювалася взагалі вага. Незважаючи навіть на те, що я практично нічого не їла і при цьому займалася спортом», – розповіла вона.

Допоміг у схудненні співачці дієтолог.

«Виявляється, від того що я не їла, мій організм прибував в постійному стресі і збирав і запасався тим що я хоч іноді їла, плюс це призводило до затримки рідини. Ми склали раціон, який підходить», – уточнила артистка.

Ассоль поділилася принципами харчування, які допомагають їй підтримувати фігуру і добре себе почувати.

  1. Не голодувати, принаймні для мене це правило було під номером один, так як я звикла вважати що так правильно, і так ми худнемо, але НІ.
  2. Сніданок повинен бути ЗАВЖДИ! Прийом їжі вранці, дозволяє запуститися нашому організму і активувати метаболізм. Я ніколи не снідала раніше, навіть коли вчилася в школі, їжа в мене просто не лізла. Так було і зараз, перший тиждень, але зате через деякий час, я вже взагалі не могла зрозуміти як я обходилася без сніданку”, – зазначила зірка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Хочу поделиться с каждым из вас своим рационом, и основными правилами, которых следует придерживаться каждому человеку, который любит себя и придерживается (или хотя бы старается) здорового образа жизни ‍♀️ Мой путь начался с того, что лет 7 назад я похудела на 15 кг ,но то КАК я похудела , было абсолютно неправильно потому что я полностью отказалась от еды , практически не ела ничего, кроме одного сухарика в день и оооочень большого количества воды . Похудела я очень быстро и очень экстремально. Долгое время у меня не менялся вообще вес. Несмотря даже на то что я практически ничего не ела и при этом занималась спортом. Естественно я не могла понять , в чем же дело, мне казалось я все делаю правильно, и килограмы должны просто таять, но не происходило, ровным счётом НИЧЕГО… Так произошло моё знакомство с диетологом она развенчала мои мой миф о том, что схема «не едим» работает. Оказалось все ровным счётом наоборот! Интересно что дальше? Ставь ❤️, пиши комментарий, и в следующем посте я расскажу об основных правилах моего питания P.S. Фото навеяло на меня тоску за солнышком и морем ☀️

Допис, поширений (@assolmusic)