Гості фестивалю
Головною подією «Славське-рок 2009» стануть виступи хед-лайнерів на вечірній сцені, серед котрих німці «Mamasweed» і «Officer I am High», латиші «Screampiece», білоруси «N.R.M.» та культовий польський колектив «Czerwone Gitary». Українську рок-культуру представлятимуть «Плач Єремії», «Жаба в Дирижаблі», «Коло Хмар», «Пан Пупець», «Біла Вежа», «Очеретяний кіт», «Далай Лама». Рок-гурти виступатимуть на Денній (в центрі селища біля клубу) та Вечірній (на селищному стадіоні) сценах. Ведучі фестивалю на Вечірній сцені – Росава та Місько Барбара («Мертвий Півень»).

Творчі майстерні
Цього року за 10 днів до початку фестивалю розпочнеться Міжнародний симпозіум керамістів. Учасниками симпозіуму стануть естонці, литовці, поляки, українці. Симпозіум буде проходити під назвою «Біле дерево». За 3 дні до фестивалю неподалік від головної сцени на острові буде робитись пічка, в котрій з суботи на неділю будуть обпалюватись керамічні вироби, зроблені напередодні. Процес обпалювання являтиме собою яскраве дійство. А в неділю відбудеться урочисте відкриття виставки керамічних виробів. Крім цього, протягом фестивалю керамісти проводитимуть майстер-класи з гончарства на гончарських кругах. Всі бажаючі можуть долучитись до цього дійства і спробувати щось зробити своїми руками. Також будуть проходити художні виставки та вернісажі. А фотолюбителі зможуть проявити свою креативність і техніку на конкурсі «Карпатський снеп-шот».

Квести для найактивніших
Для найбільш кмітливих та активних буде проводитись квест зі спортивного орієнтування по одній з гір. Також всі бажаючі зможуть відвідати заняття у велошколі, взяти участь в організованому велосипедному маршруті, подивитись або виступити на показових виступах з фрірайду, ол-маунтінг байкінга на схилах гори Тростян. Незмінний партнер фестивалю – велоклуб «Партизан» організує велопрогулянки.

За чисте життя
Значну увагу фестиваль приділяє екологічній програмі. Програма за підтримки Міжнародної організації WWF підніматиме теми зміни клімату, проблеми утилізації сміття, питання генно-модифікованих продуктів, тощо. Організатори планують провести виставку та конкурс еко-плакатів, підбірку найкращих еко-плакатів світу. Будуть зроблені інсталяції зі сміття, або так звані еко-інсталяції. Також в клубі будуть демонструватись фільми на еко-тематику, один з яких - «Home» Люка Бессона, що недавно вийшов на екрани.
Крім того Всеукраїнський кінофестиваль «Відкрита Ніч» покаже вибрані кінороботи.

Проживання
Місцеві жителі за досить помірними цінами нададуть Вам хороші умови для проживання у своїй садибі. Наприклад, за 30 грн. з людини за добу Ви зможете жити в приватній садибі з душем, кухнею, сауною. Можна за трохи вищу ціну поселитись там, де Вас ще й нагодують. Ну, або домовитись про це за додаткову плату. Бронювати номери для проживання під час фестивалю краще вже зараз. Оргкомітет фестивалю може допомогти Вам зорієнтуватись у цій нелегкій справі! Крім того, завжди можна розбити заздалегідь взятий намет і жити в ньому.

Як доїхати
Добратись до славного фестивального містечка можна потягом. Зі столиці, наприклад, кожного дня йде багато потягів до станції Славське. Якщо ж Вам зручніше їхати з столиці Галичини – міста Левів, то у Вас буде значно ширший спектр вибору транспорту: можете поїхати маршрутним автобусом з автовокзалу, котрі від’їжджають щопівгодини. Або можете скористатись послугами залізниці. Зі Львова до Славського потягом їхати трохи більше двох годин. З Києва – близько 13-ти.
Вартість квитка на всі 3 дні фестивалю: 75 грн., студентам - 50 грн.

Більш детальна інформація про фестиваль «Славське-рок 2009» - на сайті: www.slavskerock.in.ua , slavskerockfest.livejournal.com/