Приватбанк заявив, що оперативні заходи з примусового вилучення декількох документів проходили із залученням невиправданої кількості спецназу поліції.

Про це повідомляє Главком з посиланням на УНН.

За його словами, фактично відбулася виїмка документів.

«Вони (обшуки – ред.) вже закінчилися. Це не були обшуки, як ви їх уявляєте. Зайшла досить велика група людей із місцевих правоохоронних органів, яким потрібні були певні документи. Разом з ними ( правоохоронними органами, – ред.) була група спецпризначенців», – розповів речник банку Олег Серга.

Раніше пресслужба Приватбанку повідомила, о 12:00 11 вересня в головний офіс Приватбанку в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за ухвалою Жовтневого районного суду міста Дніпра. Ухвалу суду було видано в понеділок, 9 вересня, підставою стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень під час укладення договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими та консалтинговими компаніями.

«Викликає стурбованість, що під обґрунтуванням нібито «незаконності» залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та місцева прокуратура намагаються вилучити всі документи, пов’язані з юридичним захистом банку», – заявили в Приватбанку.

В пресслужбі стверджують, що Приватбанк «здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України та співпрацює з правоохоронними органами, зокрема своєчасно надає документи за рішенням судів».

«Проведення оперативних заходів з примусового вилучення декількох документів із залученням невиправданої кількості спецназу поліції та невідомих осіб банк розцінює як тиск і перешкоду нормальній роботі офісу», – підкреслили в Приватбанку.

Як писав “Вголос”, соборне відділення поліції міста Дніпра проводить обшуки у Центральному офісі Приватбанку.