Про це в коментарі «LB.ua» заявив член слідчої групи Генпрокуратури, прокурор-криміналіст Олексій Донський.

«Про просування рано говорити, але вони є. Мова йде про вияслення обставин, скоєних так званої «третьою силою», але це не третя сила. Я б це назвав російським слідом. Ми суттєво просунулися в цьому напрямку, але говорити що або не можна, щоб не нашкодити слідству», сказав Донський.

Також Донський заявив, що суддя Печерського суду Тарасюк перешкоджав у встановленні обставин справи.

«Ми подавали клопотання, воно не було прийняте в порушення процесуальних норм. Йдеться про доступ до телефонного трафіку при перевірці інформації про російський слід, пов'язаному з вбивствами на Майдані. Саме при перевірці абонентів з'ясувалися російські мобільні телефони, які контактували з Януковичем в момент розстрілу 20 лютого, а також у процесі втечі Януковича 22 і 23 лютого на територію РФ. Все це було в клопотанні, відмовили нам безпідставно. Минулої п'ятниці ми звернулися до іншого судді, і вже в понеділок нам без проблем дали доступ, отримали його протягом 2-х днів, тобто, в середу. Втратили 2 тижні».

Нагадаємо, 28 січня 2015 року чотирьом командирам полку міліції «Беркут» повідомлено про підозру за фактом силового розгону студентського мітингу на майдані Незалежності 30 листопада 2013 року чотирьом командирам полку міліції «Беркут» повідомлено про підозру.