Слідчі закінчили досудове розслідування у справі одеського мера Геннадія Труханова, обвинуваченого у недостовірному декларуванні.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

“За процесуального керівництва САП детективами НАБУ закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно Одеського міського голови Геннадія Труханова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України”, – сказано в повідомленні.

“13 червня 2019 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури надали Геннадію Труханову та його захисникам копії обвинувального акта та реєстру матеріалів досудового розслідування”, – заявили в САП.

Наразі обвинувальний акт передається до суду для розгляду по суті.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у деклараціях за 2015 та 2016 роки подано недостовірні відомості стосовно майна та інших об’єктів декларування, які відрізняються від достовірних на суму понад 33 млн грн та 18 млн грн відповідно.

Раніше міському голові Одеси Геннадію Труханову і кільком його ймовірним спільникам Спеціальна антикорупційна прокуратура змінила обвинувачення, зменшивши суму збитків удвічі.

Нагадаємо, що нещодавно Геннадій Труханов потрапив у базу ресурсу “Миротворець”.