Незрячий чоловік пройшов коло на треку Top Gear краще, ніж це вдавалося знаменитостям і спортсменам. Про це повідомляє Auto24.

Колишній водій карети «швидкої допомоги», котрий втратив зір, за підтримки британського підрозділу компанії Toyota, наважився на справжній подвиг — проїхати треком для перегонів із максимальною швидкістю.

Амід Патель показав на треку Top Gear один із найкращих результатів за всю історію цього розважального шоу. Він проїхав трасу за кермом Toyota GT86 за одну хвилину 46,58 секунди.

Для заїзду водій обрав спортивне купе Toyota 86 (Toyota GT86), яке брало участь в рубриці Top Gear «Зірка в бюджетному автомобілі». Загалом за кермом «тойоти» встигли побувати восьмеро знаменитостей — актори, коміки, спортсмени, усі зрячі. Амід став дев’ятим за кермом спорткара на цьому треку, а його результат забезпечив йому п’яте місце у списку.

До заїзду Пателя готував інструктор зі спортивного кермування Марк Воткінс, котрий уже має досвід роботи зі сліпими водіями на трасах для перегонів. Певно, у цього чоловіка сталеві нерви. Спершу навчання проходило на хетчбеку Yaris, а потім продовжилося вже на «бойовій» Toyota GT86 із механічною коробкою передач.