Львівська міська організація ВО "Свобода" вимагає від партії президента Зеленського та їхніх союзників поважати вибір львів'ян.

Про це поінформували на сторінці Львівської міської організації ВО "Свобода" у "Фейсбуці".

«Представники олігархічних слуг намагаються через суд вплинути на результати виборів і скасувати підсумковий протокол ТВК про результати виборів до львівської міської ради.

До Львівського окружного адміністративного суду через п'ять днів після оголошення результатів до ЛМР надійшов позов від очевидних сателітів «Слуг народу» про визнання незаконними результатів виборів до міської ради. Сьогодні суд почав розглядати справу», - зазначено у повідомленні.

«Очевидно, що ці намагання є нічим іншим, як банальною і жалюгідною спробою «протягти» список «Слуги Народу» до Львівської міськради, які не подолали виборчого бар'єру.

За копіями протоколів результатів голосувань на всіх львівських дільницях, що є у розпорядженні нашого та інших партійних штабів, «слуги» не проходять до Львівської міської ради. Самі ж протоколи з бюлетенями вже другий тиждень зберігаються під охороною «зеленої» влади.

Ми вимагаємо від цієї влади поважати вибір львів'ян та припинити маніпуляції», - заявили у Львівській міській організації ВО «Свобода».