Фракція "Слуги народу" планує обговорити скандал з можливим підкупом депутатів під час засідання 28 жовтня. Крім того, до обговорення внесли питання про переписку нардепа В’ячеслава Медяника і виступ нардепа Євгена Шевченка на російському телебаченні.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на інтерв'ю першого заступника лідера фракції "Слуги народу" Олександра Корнієнка.

На думку Корнієнка, порозуміння щодо цих питань можна буде знайти.

"У цьому кейсі є кілька слоїв: саме голосування на комітеті, також є непорозуміння всередині комітету, коли одні депутати кажуть, що треба працювати так, інші – що треба працювати по-іншому. Решту скандальних кейсів треба обговорити теж. Є запити від депутатів розібратися у ситуації по Медянику (В'ячеслав Медяник, який на засіданні Ради обговорював у телефонній переписці, як вирішити питання з прокурорами – УП), по Шевченку (Євген Шевченко, який виступив по російському ТБ – УП)", - розповів Корнієнко.

Також він додав, що на цьому засіданні важлива присутність усіх депутатів, "тому що, можливо, будуть розглядатися принципові рішення". Однак, за словами заступника лідера фракції, "принципові рішення" - це не обов’язково виключення з фракції.

Присутність на засіданні президента України Володимира Зеленського поки не підтверджена.

Нагадаємо, 23 жовтня відбулася перевірка на поліграфі нардепа Олександра Дубінського, який представляє «Слугу народу». До голови фракції Давида Арахамії черга так і не дійшла.