Нардеп від “Слуги народу” Євген Шевченко, який нещодавно відзначився антиукраїнським виступом на путінському телебаченні, заявив про “утиски російськомовних” в Україні.

Із відповідною заявою нардеп виступив на ток-шоу “Народ проти” на телеканалі ZIK.

Шевченко сказав, що мешканці Сходу України “змушені говорити українською мовою, хоч вони і російськомовні” і що їх “змушують забути про свої корені та культурні цінності”. За словами “слуги народу”, це розпалює в Україні ненависть і ворожнечу.

Також обранець заявив, що Україна – багатонаціональна країна й обіцяв боротися з журналістами та політиками, які, на його думку, “провокують міжнаціональну ненависть, ворожнечу і неприйняття інших людей за расовою приналежністю, мовною, територіальною та національною”.

Його опонент на шоу нардеп від “Європейської солідарності” Олег Синютка порадив не користуватися темниками Кремля і пригадав нещодавнє шоу на росТБ.

“Після того, як ви з’явилися на російському пропагандистському каналі й несли там всіляку ахінею про те, що на Сході України триває “громадянська війна”, ви взагалі не маєте морального права бути народним депутатом України”, – зазначив Синютка.

У відповідь Шевченко визнав, що дійсно виступав на пропагандистському телеканалі, але зазначив, що там “захищав Україну”.

“Якщо в України є такі “захисники”, то нам не потрібно вже ні ворогів, ні агресора”, – прокоментував Синютка.