Скандальний депутат від "Опозиційної платформи – "За життя" та кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук  підтвердив, що "слуга народу" Андрій Холодов був одним із гостей на весіллі його пасинка, яке відбулося 10 жовтня.

Про це йдеться в розслідування програми "Схеми".

На питання журналістів, що поєднує його та Холодова, Медведчук відповів наступним чином:"Мене і Холодова поєднує те, що ми є народними депутатами Верховної Ради 9-го скликання. А ще поєднує те, що моя дружина є хрещеною матір’ю одного з двох дітей пана Холодова".

Проте, кум Путіна наголосив, що родинні стосунки ніяким чином не впливають на політичну діяльність народних обранців.

Варто зазначити, що Холодов відмовився коментувати характер його відносин з Медведчуком та його родиною.

Нагадаємо, у серпні 2019 року "слуга народу" все-таки визнав, що дружина Медведчука "багато-багато років тому хрестила дитину", однак наголосив, що на той момент "не мав з ним ділових чи партнерських стосунків".

Варто зауважити, що на святкуванні весілля пасинка Медведчука також були присутні близькі соратники Медведчука – брати Суркіси, однопартійці Тарас Козак, Вадим Столар, якого вважають колишнім "сірим кардиналом" Києва, а також автомобіль, що належить учаснику так званої "бурштинової" перестрілки Володимира Продивуса

Читайте більше актуальних новин України та світу: