Дозвіл на навчання в українських вишах іноземною мовою - це культивація сепаратизму.

Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, реагуючи на ухвалений напередодні законопроект про зміни до ЗУ "Про освіту".

"Пригадуєте, як наприкінці жовтня Угорщина раптово підтримала спільну заяву країн-членів НАТО щодо України? Генсек Альянсу Єнс Столтенберг тоді в інтерв’ю українським ЗМІ іще заявив, що згоди вдалося дійти після «певних процесів», й відмовився розкрити деталі...

Так от минулого тижня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти" №2299. Цим проектом закону, зокрема, збираються внести зміни у статтю 48 ЗУ «Про освіту», дозволивши навчання в українських вишах іноземною мовою. То оце він, той «прогрес», який мав на увазі Генсек?" - пише Тягнибок у своєму "Фейсбуці".

Лідер націоналістів наголошує, що членство в НАТО є стратегічною метою України й стане суттєвим посиланням наших позицій у світі, і додає, що культивація сепаратизму всередині України навряд чи цьому сприятиме.

"Угорщина щороку виділяє шалені гроші на мадяризацію українців й українського Закарпаття, фактично прямо каже про те, що збирається забрати область собі. Тим самим десятиліттями поспіль займається і Московія. Про захоплення території, щоправда, уже не каже - втілює у життя. Так навіщо цьому сприяти? Невже історія нічому не вчить? Чи буде доречніше запитати, «слуги» якого народу потрапили в українську владу?" - каже Олег Тягнибок.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2562645017117083&set=a.744194405628829&type=3&permPage=1