Про це голова бюджетної комісії ЛОР сказав під час перед сесійної прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ярослав Качмарик зазначив, що два місяці тому було підписане розпорядження щодо використання на ремонт та будівництво доріг у області майже 49 млн грн.

«Після підписання розпорядження розпочалася робота щодо підготовки процедури укладання угод на поточні ремонти (де менше 100 тис грн) і на поточні капітальні ремонти (із більшими сумами). Тут Служба автомобільних доріг виявилася неготовою до роботи, оскільки документація повинна була бути підготована на етапі складання розпорядження. До прикладу, тендерні процедури щодо будівництва доріг ще не відбулися – це почнуть робити 20 вересня. Тобто виходить така ситуація, що кошти ми маємо, але не можемо їх використати», – сказав голова комісії.

Він додав, що із виділених 49 млн грн вже використали близько 2 мільйонів гривень на поточні ремонти, які коштують менше 100 тис грн, а решту грошей – «чекають тендерної процедури і будуть використані глибокої осені».

Як писав Вголос, найбільшу питому вагу в обсязі фінансів програм Львівщини займає програма будівництва та ремонту доріг, на яку заплановано виділити 64 млн. Із цих коштів станом на 11 вересня було фактично перераховано близько 3 млн грн, а також опрацьовуються документи ще на 7 млн грн.