Працівники служби електронагляду, які дослідили місце пожежі у будинку, де розташована ТРК „Міст”, схильні вважати, що пожежа сталася внаслідок підпалу, ― повідомив „Контекст-медіа” директор ТРК „Міст” Ігор Шумило.
„Є дві версії: коротке замикання та підпал. Одні служби стверджують і трактують це як коротке замикання, але насправді воно виглядає як підпал. Ніхто не може сказати достовірно, що сталося, треба проводити експертизу. Проте міліція робить висновок на підставі висновків пожежників, а вони вважають, що підпалу не було. І це незважаючи на те, що коли пожежники приїхали, двері електрощиту були відчинені, а замка не знайшли до цього часу”, ― розповів Ігор Шумило.
Наразі ТРК „Міст” здійснює трансляцію свої програм і ретрансляцію програм інших ТРК з іншого місця, а студія ТРК „Міст” працює від аварійного живлення.
Мешканцям будинку Синівська, 8 подача електроенергії відновлена.
Як повідомляло агентство, ранком 21 вересня у Львові в Сихівському мікрорайоні з невідомих причин виникла пожежа на електрощитку будинку, в якому розташована ТРК „Міст”, внаслідок чого припинено подачу електроенергії у весь будинок, а також на антену, з допомогою якої у Львові ретранслюються передачі 5-го каналу у Львові. Було пошкоджено 4 електрощитки.