Росія має намір відправити в Україну бойовиків і співробітників спецслужб під виглядом паломників у Великодній тиждень – 21-28 квітня.

Про це повідомила сьогодні прес-служба СЗР.

“Росія буде використовувати релігійний фактор для дестабілізації ситуації в Україні, зокрема, за допомогою здійснення під час святкування Вербної неділі (21-28.04) провокацій, пов’язаних із невизнанням Росією підсумків президентських виборів у нашій країні”, – сказано в заяві.

За даними розвідки, російська сторона буде організовувати паломництво православних росіян у київські святині. При цьому під виглядом паломників планують відправити в Україну як співробітників спецслужб, так і підготовлених для проведення акцій вуличної непокори бойовиків “православної спрямованості”.

СЗР також назвала основні напрями дестабілізації ситуації, за якими будуть діяти російські спецслужби:

дестабілізація ситуації на підконтрольній України території, а також на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях, нагнітання військово-політичного протистояння з елементами економічного впливу;

інформаційно-пропагандистські кампанії в українському медіа-просторі та втручання в кібер-просторі;

забезпечення електоральної підтримки окремим кандидатам (“роботаˮ з громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях);

дискредитація виборчого процесу в Україні та діючої української влади в міжнародному медіа-просторі.