Про це повідомляє відділ зв’язків зі ЗМІ Генпрокуратури.                            

Старший прокурор Максим Березін повідомив, що підозрюваним загрожує до 8-ми років тюрми. Він також додав, слідчим вдалось зібрати докази причетності службових осіб концерну до вчинення злочинів, у яких їх підозрюють.

«Службові особи ПАТ «Концерн Стирол» підозрюються у службовій недбалості та порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвело до загибелі людей», – повідомив Березін.

За словами прокурора, що на даний час досудове розслідування триває, встановлюються усі обставини. У найкоротший термін обвинувальний акт буде спрямовано до суду.

Нагадаємо, аварія на Стиролі в Горлівці трапилась 6 серпня під час планового капітального ремонту аміакопроводу. 35 працівників отримали гостре отруєння парами аміаку. 6 працівників заводу загинули. В той же день Дмитро Фірташ, який є власником концерну Стирол, заявив, що причиною вибуху став не людський фактор а зношеність металу аміакопроводу. Комісія, яка з’ясовувала причини аварії, зробила висновок, що причиною вибуху стала зношеність трубопроводу рідкого аміаку.