"Слюсарчука повернули в ту ж камеру, в якій він утримувався до експертизи", - сказав він. Якими є результати експертизи Демків сказати не зміг.

Демків додав, що розглядався перевід Слюсарчука до Києва, оскільки у цій справі проходить багато людей з різних регіонів країни, і було б легше проводити слідчі дії, якби Слюсарчук перебував у столиці. "Такий варіант розглядався, але поки в управлінні немає ніяких офіційних документів з цього приводу", - зазначив він.

Нагадаємо, 17 листопада 2011 р. Андрій Слюсарчук заарештований правоохоронними органами за використання підробленого диплому ВНЗ Москви, котрий був ним пред’явлений під час влаштування на роботу у НУ «Львівська політехніка» та заволодіння шахрайським шляхом бюджетними коштами, а також заволодіння шляхом обману чужим майном. Проти нього порушена кримінальна справа за ст..190 ч.2. ст..190 ч.3, ст. 358, ч.4 ККУ.

Як повідомляв Вголос, раніше Слюсарчук заявляв про те, що його також пов’язують дружні стосунки з мером Львова А.Садовим. Однак останній заперечив це.

Розслідування кримінальних справ проти Слюсарчука передали в головне слідче управління МВС України в зв'язку з великим об'ємом слідчих дій.

За рішенням суду він перебуває під вартою до 14 березня. 2 лютого його перевели з Львівського СІЗО в обласну клінічну психіатричну лікарню для проведення психіатричної експертизи.