Слідство у понеділок, 6 липня, пред’явило звинувачення в остаточній редакції російському акторові Михайлу Єфремову. Про це повідомив його адвокат Ельман Пашаєв, передає DW.

Він звинувачується в порушенні правил руху, що спричинило з необережності смерть людини і скоєне в стані сп’яніння – частина 4 статті 264 КК РФ. Керівник прес-служби ГУ МВС по Москві Володимир Васенін повідомив, що розслідування щодо Єфремова завершено.

Раніше в правоохоронних органах пояснили, що по справі проведені всі необхідні експертизи, всі дані відеокамер і показання свідків були долучені й немає сумнівів, що Єфремов у момент ДТП перебував за кермом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Пасажирів, за даними слідства, в машині не було. Адвокат Пашаєв зазначив, що готовий довести невинуватість Єфремова. “Завдання адвоката збирати докази. Я цим займався, я зібрав достатньо доказів його невинуватості”, – сказав він в інтерв’ю російському телеканалу.

Як повідомлялося, 8 червня російський актор Михайло Єфремов спровокував у Москві смертельне ДТП. Йому загрожує 12 років позбавлення волі.