Про це повідомляє AFP з посиланням на місцеві ЗМІ.

Болгарський телеканал BTV повідомив про хід розслідування вибуху, який стався в аеропорту Бургаса 18 липня, в результаті якого було вбито 5 ізраїльських туристів і водія автобуса. За даними журналістів, смертник провів, принаймні, один день напередодні вибуху в місті Варна.

У Варні, яка знаходиться на узбережжі Чорного моря недалеко від Бургаса, він залишив «біологічні свідчення» свого перебування в одному з готелів міста, повідомляє телеканал.

Газета Troud пише, що поліція шукає жінку, яка, як вважають, жила в готелі в Варні разом зі смертником. Видання розповідає з посиланням на слідчих, що йдеться про тризірковий Hotel Perfekt. У поліції припускають, що жінка пов'язана з іншим чоловіком, який може бути спільником смертника.

Газета також посилається на свідчення таксиста, який віз терориста з Равди в Поморіє (два невеликих болгарських містечка на північ від Бургаса) за день до нападу і що, за його словами, смертник вельми пристойно говорив російською.

Болгарські правоохоронні органи відмовилися коментувати хід розслідування. Вони розповіли лише, що смертнику було близько 36 років, у нього були британські водійські права, він не був болгарином і що він перебував на території країни не менше чотирьох днів. 

Поліцейські вивчили записи системи відеоспостереження в аеропорту і, як вони вважають, виявили чоловіка, який влаштував вибух. Він був одягнений в звичайний для туриста одяг, у нього довге волосся (можливо, це перука) і він, скоріш за все, білий.

Ізраїль звинувачує в нападі на своїх громадян за кордоном Іран і ліванську шиїтську організацію «Хезболла». Тегеран заперечує свою участь. 

Відповідальність за підрив туристичного автобуса в Бургасі взяло на себе терористичне угруповання «Каідат аль-Джихад» 

Джерело: bfm.ru