Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Святослав Цеголко.

Цеголко опубліуквав фото Асавелюка без шолому, а «маску скинув на вимогу. Сказав, що його люди тут, щоб охороняти тих, в кого нема зброї. Якби не самооборона, могла б бути сутичка».

Наразі полковник Асавелюк покинув Європейську площу на білому автомобілі.

23 лютого стало відомо ім’я та прізвище командира спецзагону снайперів, які розстрілювали беззбройних мітингувальників 20 лютого на вулиці Інститутській в Києві.Тоді про це повідомив журналіст Артем Шевченко.

«Спецзагін «Тінь» ВВ МВС України зі складу Антитерористичного центру СБУ. Командир – той самий холоднокровний найманий кат Сергій Асавелюк, позивний «Ас». Один з кращих снайперів в країні. Принципово не носить шолома. І типу як по цивілці. Він на чолі групи в масці з гвинтівкою на плечі, відстрілявшись по живих мішенях на Інститутській під Жовтневим палацом, перетинає Грушевського, висувається в парк перед ВР», – повідомив він.

Інформацію про нього також оприлюднив «Народний трибунал», який займається розшуком злочинців проти українського народу.

За інформацією спільноти, 43-річний полковник внутрішніх військ керував кримським спецзагоном гірського спецназу ВВ «Лаванда», яка 20 лютого 2014 року розстрілювали людей на вулиці Інститутській.

Під час кривавих подій в центрі Києва 20-21 лютого загинуло більше 100 людей.

Нагадаємо, у понеділок, 31 березня, невідомий відкрив стрілянину в центрі Києва на Хрещатику. Поранено троє осіб – двоє бійців Самооборони Майдану, заступник глави Київміськадміністрації Богдан Дубас. 

За інформацією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, стріляв представник Правого сектора, після чого він разом з іншими представниками цієї організації сховався у готелі «Дніпро».

Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що чоловік, який стріляв на Хрещатику і поранив трьох людей, затриманий.

«Стрілок був п’яний», – заявив Аваков.

Згодом Аваков повідомив, що готель «Дніпро» оточений підрозділами МВС. Ніякого штурму не планується. Рано вранці представники ПС повинні покинути будівлю. Без озброєння. У супроводі співробітників СБУ виїдуть на автобусі в одну із заміських баз.

Фото - Святослав Цеголко