Про це повідомляє «ВВС-Україна».

Жителі східного узбережжя викопують зі снігових завалів автомобілі та чистять дороги.

У п'яти штатах рівень снігу сягнув 91 см.

Роботу громадського транспорту досі порушено. Також скасовано багато авіарейсів.

Урядовці у Вашингтоні в понеділок не підуть на роботу, а школярі – на навчання. У понеділок у Вашингтоні багато шкіл та урядових будівель буде закрито. У передмістях навчання у школах не буде й у вівторок.

Щонайменше 29 смертей зареєстрували від п'ятниці, коли почалася заметіль. Люди померли в аваріях на дорозі та через інфаркти, які сталися, коли вони прибирали сніг.

Шторм, який назвали «Snowmageddon» та «Snowzilla» («Снігомагеддон» та «Снігдзілла»), послабшав та попрямував до Атлантичного океану. Негода вразила 85 млн людей.

В одному місці без електрики залишилися 300 тисяч осіб.

Для Нью-Йорка шторм став другим за рівнем снігопадом від початку спостереження, тобто від 1869 року. У Центральному парку в Нью-Йорку в суботу, коли снігопад після двох днів перестав іти, було 68 см снігу. Цей рівень ледь не перевищив рекорд, зафіксований у лютому 2006 року. Водночас це стало рекордом дня для міста.

Обмеження руху, які впровадили в місті через негоду, вже скасували. Водночас місцева влада закликає людей не виїжджати на дороги, поки їх не очистять снігоприбиральні машини.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо закликав людей залишити свої засипані снігом автомобілі на тиждень і написав у «Twitter», що місто тепер «відновлюється». У місті Вашингтон має запрацювати «надзвичайно обмежене» метро, а також залізничне та автобусне сполучення. Жителів попередили, що можуть бути затримки в русі.

Одну із ключових автомагістралей – Пенсильванську, яка проходить через увесь штат та на якій застрягли сотні автомобілів, відкрили в неділю вдень.

У понеділок скасували сотні авіарейсів, хоча низка аеропортів працює.

Загалом від початку вихідних відклали майже 12 тисяч рейсів. Надзвичайний стан оголосили в 11 штатах та в окрузі Колумбія, де є Вашингтон.

У Кентуккі, Пенсільванії та Західній Вірджинії водії застрягли на кілька годин на засніжених дорогах.