Про це повідомляє у вівторок, 6 березня, Крим.Реалії з посиланням на першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар.

Кандидат у президенти Росії від партії «Громадянська ініціатива» Ксенія Собчак може приїхати в анексований Крим з боку материкової України після перевірок у відповідних органах.

«Вона, як громадянка Росії, відповідно, як іноземний громадянин, має право в'їзду на територію Криму через материкову Україну. Для цього є постанова, яка регламентує перетин адмінкордону для іноземних громадян. Такі документи подаються в міграційну службу, яка має право розглядати такі документи до п'яти діб, перш ніж видати відповідний пропуск», - сказала Джеппар.

Вона зазначила, що якщо в результаті перевірки виявиться, що Ксенія Собчак відвідувала Крим через закриті пункти пропуску, то «їй можуть заборонити в'їзд навіть на територію материкової України».

Своєю чергою, прес-секретар Державної міграційної служби України Сергій Гунько сказав, що не має права коментувати інформацію про намір Собчак відвідати Крим, оскільки «це конфіденційна інформація і персональні дані людини».