Як пише «Кореспондент», про це Собчак заявила в інтерв'ю польському виданню «Newsweek».

«Для мене, як для більшості підлітків у радянські часи, Крим – це позитивні емоції: канікули, перше кохання тощо. Якби я була президентом, то, можливо, сама теж наважилася б на приєднання Криму», – сказала Собчак.

Утім вона зазначила, що робила б це іншим способом: вкладаючи інвестиції, пропонуючи привабливу модель розвитку Криму, але без «зелених чоловічків», агресії і вивішування російських прапорів.

На думку журналістки, Крим уже не повернеться до складу України, і розмови на цю тему «не мають сенсу».

«Єдине, що ми могли б зараз зробити, – це провести новий, чесний референдум для його жителів», – вважає Собчак.

Оцінюючи поведінку Путіна, вона підкреслила, що влада його «абсолютно розбестила», оскільки він дуже легко все отримав. За її словами, Путін піднявся на верхівку завдяки людям, які хотіли мати в Росії авторитарну владу, але він їх усіх перехитрив і використав, не дозволивши керувати собою.

«Після 15-ти років перебування при владі він переконався, що все, чого тільки побажає, можливо. Вірить, що може керувати будь-якою людиною і суспільством, і не тільки російським. Він почувається, як бог – і в цьому небезпека», – зазначила вона.

Як відомо, Ксенія Собчак відома своєю критичною позицією щодо Володимира Путіна.

Нагадаємо, Собчак в ефірі програми «Список Ноткіна» на пропагандистському телеканалі НТВ заявила про те, що на Донбасі воюють військові російської армії.