Розчинившись у натовпі туристів, вони проникли в собор, де роздяглися і почали викрикувати гасла проти Церкви, щоб «відсвяткувати догляд Папи».

Найбільше обурення у керівництва собору викликало насильство щодо працівників служби безпеки, які зазнали побоїв: у одного з них навіть зламано плече, повідомляє видання з посиланням на архієпископію Парижа.

«Ця потворна витівка була нечуваною за своєю жорстокістю. Діти були вкрай налякані», – сказав настоятель собору отець Патрік Жакен.

Саме тому керівник служби безпеки собору подав дві заяви в поліцію зі скаргою на «побої та поранення» і «осквернення культового простору і сакральних об'єктів». Зокрема, у результаті акції від одного дзвону відкололася частина позолоти, повідомив настоятель.

Акції Femen викликали протест у Франції: 1709 чоловік уже підписали петицію, закликавши громадську думку боротися з черговим «проявом ненависті» і зажадавши, щоб Femen судили «як мінімум за два злочини»: «публічні заклики до дискримінації, ненависті і насильства на національній, расовій або релігійному грунті «і» публічну демонстрацію статевих органів третім особам в громадському місці».

Видання нагадує, що Femen отримали широку популярність після 2010 року через те, що проводять свої акції «топлес».

Джерело: inopressa.ru