Про це «Вголосу» повідомили організатори акції – громадська організація «Розвиток громади» та оргкомітет конкурсу «Міс Львів».

Учасниці конкурсу разом із активістами даруватимуть перехожим власноруч намальовані та вирізані голуби, які є символом миру та надії.

Також в межах акції відбудеться збір коштів, за які придбають проектор для притулку для дітей, який розташований на Левандівці.

«Ми вже давно опікуємось діткам із цього будинку, вирішили подарувати проектор, вважаємо, що це хороша річ для навчального процесу, адже малеча зможе переглядати документальні фільми, робити різноманітні презентації, а також використовувати у розважальних потребах», – зазначила директор конкурсу «Міс Львів» Валерія Никифорець.

Координатор проекту ГО «Розвиток Громади» Христина Боліновська розповіла, що «Розвиток Громади» цього року вперше почала співпрацю із конкурсом краси «Міс Львів».

«Ми провели спільно багато цікавих заходів, реалізовуємо два великі соціальні проекти, які презентуватимемо 16 червня у Львівській опері. Ми раді підтримувати та допомагати всім, хто потребує, наша платформа соціальних ініціатив розширює свої межі ми відкриті для нових ідей», – сказала Христина Боліновська.

Контакти організаторів: (032) 235 55 03, офіс: (032) 235 55 04, моб.: +38 (067) 310 77 87, [email protected].

Нагадаємо, незабаром у Львові відбудеться фінал конкурсу краси «Міс Львів-2015». 16 червня о 20:00 за титул найкрасивішої львів’янки змагатимуться 14 дівчат.