Про це він повідомив телефоном з Донецька в середу, повідомляє «Укрінформ».

«Є надія, що в Донецьку не проллється кров і не будуть застосовані правоохоронні органи для звільнення приміщення. Сподіваюся, що завтра це питання буде вирішено», – сказав Ярема.

За його словами, правоохоронці провели ряд зустрічей з представниками протестувальників. Вимоги, які вони в даний час ставлять перед владою – це проведення місцевого референдуму. «Сьогодні ці переговори тривають,... я вважаю, що вони можуть привести до позитивного результату», – зазначив Ярема.

Перший віце-прем’єр підкреслив, що головна проблема полягає в тому, що протестувальників представляють кілька людей, «тобто видно, що вони не є однією групою і видно, що ці люди управляються з декількох центрів».

«Але судячи з того, що практично всі їхні вимоги, які вони ставлять сьогодні перед владою, ми виконуємо, то я сподіваюся що завтра в 11 годин ми зможемо досягти відповідного консенсусу», – підкреслив Ярема.

Він нагадав, що головна вимога влади полягає в тому, щоб протестувальники здали зброю, яку вони забрали в Управлінні СБУ. Також протестуючі мають звільнити приміщення.

За словами Яреми, що стосується подальшої долі самих протестуючих, що знаходяться в будівлі Донецької ОДА щодо їх можливого звільнення від кримінальної відповідальності, то це питання буде узгоджуватися в ході подальших переговорів.

«Я думаю, що ці питання будуть вирішені позитивно, і це буде вже залежати від Верховної Ради і від в.о. президента», – додав перший віце-прем’єр.

Як повідомляв «Вголос», 9 квітня спікер Верховної Ради України, в.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ № 386/2014 «Про державну охорону Донецької обласної державної адміністрації».