«Сьогодні де-факто Львів вже книжкова столиця. Якби українська чи київська влада зробила хоч би 10% того, що робиться для книжки у Львові, я думаю, що з кризи книжкової ми би вже вийшли. Ми сподіваємося, що ця ініціатива приверне Українську владу до того, щоб зробити зі Львова справжню книжкову столицю. Власне кажучи, Ви, напевно, знаєте, що владу не можна примусити. Від неї треба вимагати або спонукати», – вважає Віталій Капранов.

Оцінили Брати Капранови і львівську аудиторію. «Те, що ми почуємо від львів’ян, ми не почуємо від інших. Нехай не ображаються Харків та рідний Очаків. В інших містах кажуть: «Я бачив Вас по телевізору!» А у Львові: «Я читав Вашу книжку», - зауважили письменники.

Нагадаємо, сьогодні у Львові стартує Форум Видавців. Подія триватиме з 15 по 19 вересня. На проведення цьогорічного Форуму видавців з міського бюджету виділено 250 тис. грн. Також на весняний дитячий форум видавців місто виділило 150 тис. грн. Загалом протягом чотирьох років з бюджету міста виділено 1,426 млн грн.