Урочистості відбулись в межах Дня кельнера, який уже вчетверте відзначають у Львові. 

Серед 50 кращих працівники таких закладів: « Прага», «Смаколик», «Дарвін»,  «Шекспір», «Масони», «Копальня кави», «Дім легенд», «Під Золотою Розою», «Штрудель Haus», «Крпальня кави» та інші.

«Ідея свята виникла в рік кризи, як реакція на те, що необхідно щось зробити, оживляти  ресторани. В той час велось багато розмов про оптимізацію, про потребу скорочення персоналу. Ми тоді зрозуміли, що необхідно підтримати кельнерів, нікого скорочувати не потрібно, а треба зробити таке свято і  нам самим трохи попрацювати», – розповідає про історію виникнення Дня кельнера Вардкес Арзуманян, власник ресторанів «Мон Піус», «Кентавр», «Тарон».

У День кельнера власники та керівники закладів ресторанного господарства на декілька годин – з 18.00 до 21.00 – стають кельнерам і особисто приєднуються до обслуговування клієнтів своїх закладів. 

З нагоди професійного свята кельнерів привітав заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. «Ви поєднуєте багато професій, я думаю, що ви не є лише кельнерами. Дуже часто ви є психотерапевтами і няньками. Ви синтезуєте у собі багато ролей», – сказав він.

Усіх львів’ян, які сьогодні відвідають ресторани та кав’ярні, закликали подарувати весняну квітку своєму кельнерові або кельнерці, таким чином подякувавши за їх важку працю.