У вівторок, 8 червня, Львівська область повинна отримати препарат проти COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca. Вакцина призначена для введення другої дози особам, які зробили одне щеплення.

Про це заявив регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусу на Львівщині Олег Когут, пише "Львівський портал".

Відомо, що першу дозу вакцини AstraZeneca отримали орієнтовно 60 тисяч людей. Для завершення вакцинації прибуде аналогічна кількість препарату.

Введення другої дози вакцини розпочнуть у середу, 9 червня. Загалом на Львівщині щепили 86 тисяч 183 людини. 7 тис. 132 особи вже отримали другу дозу. За минулу добу фахівці зробили 3 тисячі 267 щеплень, а друге щеплення 7 червня отримали 72 людини.

У регіоні щеплення роблять вакцинами Covishield (Індія), Pfizer (США), AstraZeneca (Південна Корея) та CoronaVac (Китай).

На Львівщині вакцинацію проводять у 200 спеціальних пунктів щеплення. Також нещодавно окремий Центр вакцинації запрацював на "Арені Львів". На стадіоні вводять вакцину кожних вихідних тим, хто записався через додаток "Дія".

Зазначимо, станом на вівторок, 8 червня, в стаціонарах Львівщини перебуває 554 пацієнти з діагнозом "коронавірус". Завантаженість лікарень становить майже 11,5 %. Найбільше інфікованих перебуває у Львівській обласній інфекційній лікарні – 77. У Стрийській міській лікарні – 76 COVID-хворих, а в Львівській лікарні швидкої медичної допомоги – 64.

Читайте більше новин ІА Вголос: