Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Також відбудеться презентація машини швидкої медичної допомоги для вивезення поранених із зони АТО, яку придбали за сприяння Конгресу українців Канади.

«У 1916 році для залучення благодійних пожертв на потреби війська у Львові був створений Львівський Лицар: з дерева був вирізьблений лицар і кожен, хто складав пожертву на зміцнення війська, мав право забити в обладунки лицаря металевий цвяшок, у такий спосіб «зміцнивши» дерев’яного лицаря уже металевими латами.

Сьогодні, через сто років, ми знову змушені протистояти російській агресії. Для потреб зміцнення нашого війська до Львова повернувся Львівський Лицар в образі Святого Юрія Змієборця», – зазначають організатори.

Кожен, хто складає пожертву не менше аніж 100 грн., має право зміцнити щит Святого Юрія символічною металевою пластиною із викарбуваним символом Української державності – Тризубом. Другу таку пластину жертводавець отримує у подарунок на пам’ять про подію. Третю – відправляють від імені жертводавця військовому у зону АТО. Зібрані кошти використовують на закупівлю термовізорів, приладів нічного бачення та іншого обладнання.

Як писав «Вголос», раніше «Львівський лицар» вже зібрав для фронту майже 200 тис. грн