Про це інформує кореспондент Вголосу.

Платівка містить 14 композицій написаних у різні періоди творчості Мирослава Скорика. Це дотепер маловідомі широкій публіці твори маестро: джазові п’єси та танцювальна музика 60-х, джазові обробки Бетховена, оригінальні композиції, де синтезуються класичні, джазові та фольклорні мотиви. Твори Мирослав Скорик виконує разом з відомими виконавцями. 

«Екстравагантні п’єси, які відтворені на диску – це прояв ностальгії. Для композитора, який пройшов піввіковий художній шлях, це – повернення до захоплень юності, повернення до радості джазового музикування, це потреба збереження вічної творчої молодості. Це «Прогулянка» не лише джазова, а й прогулянка музикою, історією життя маестро», –розповідає музикознавиця Любов Кияновська.

Ідея створення компакт-диску «Прогулянка» – відкрити Мирослава Скорика як джазового композитора – з’явилася декілька років тому. Музичні твори записали по-сучасному, щоб передати унікальний почерк композитора. В планах авторів проекту – представити диск в інших містах України та перекласти його  англійською й іспанською.

У концерті візьмуть участь піаністи Йожеф Єрмінь, Оксана Рапіта і Мирослав Драган; акомпануватиме солістам струнний склад Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів». Соло на фортепіано виконає маестро Мирослав Скорик.

Початок концерту о 19.00.