Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Йдеться про тих, хто вступає на базі повної середньої загальної освіти на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї із заяв з'явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

«Таким вступникам потрібно буде виконати вимоги до зарахування до 18:00 6 серпня, зокрема, подати оригінали документів. З їхнім переліком, а також іншими умовами можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до приймальних комісій», – йдеться у повідомленні.

«Якщо ж вступник не виконає вимоги, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», – додали в міністерстві.

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсні на контракт.

Після зарахування на бюджет – 7 серпня – відбуватиметься надання рекомендації до зарахування на контракт.

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

«Воно має пройти до 18 серпня», – вказують у відомстві.