Про це в коментарі «Вголосу» розповів лідер громадського формування «Народна самооборона Львівщини» Валерій Яремчук.

За його словами, причиною ймовірного блокування всіх входів та виходів будівлі є тривале ігнорування очільником ДФС України Романом Насіровим думки громади і результатів проведеного конкурсу на посаду керівника фіскальної служби регіону.

«Три місяці тому було проведено конкурс серед кандидатів на посаду начальника Головного управління фіскальної служби Львівщини, але й досі область не має керівника цієї структури. Окрім того, голова облдержадміністрації Олег Синютка кілька разів звертався з цим питанням до Києва, але жодного результату немає. Через це ми, активісти, змушені готуватися до подальших дій. Сьогодні ще відкрито вільний доступ до будівлі фіскальної служби, але не здивуюся, що вже завтра, у середу, держслужбовці не лише не зможуть заїхати на парковку, а й дістатися своїх робочих місць», – пояснив лідер «Народної самооборони».

Він також додав, що активісти вимагають одного – прозорого призначення на посаду начальника ГУ ДПС у Львівській області.

«Львівщина – єдина область, яка вже майже рік живе в повному хаосі без керівника фіскальної служби. Тому ми вимагаємо пана Насірова негайно звернути увагу на наш регіон і нарешті призначити керівника фіскальної служби Львівської області. Хочу зауважити, що призначення має відбутися прозоро, за результатами проведеного конкурсу, а не через кулуарний продаж посад», – запевнив Валерій Яремчук.

Активісти стверджують, що паління шин біля будівлі не є головним завданням. На їхню думку, Україна має жити за єдиними правилами.

«Перед нами не стоїть завдання дестабілізувати роботу фіскальної служби, не мета – палити шини. Ми прагнемо змусити українців жити за правилами. Адже Україна має бути правовою державою і закон має бути для всіх понад усе. Але водночас нас не чують, тому змушені йти на такі кардинальні кроки», – сказали активісти.

Своєю чергою, в. о. начальника ГУ ДФС у Львівській області Василь Лемішовський закликав громадськість не перешкоджати роботі працівників служби.

«Паління шин, гучна музика, блокування під’їздів до будівлі – все це негативно впливає як на роботу працівників служби, так і на діяльність наших відвідувачів, які приходять до структури у справах. Це насправді створює певний дискомфорт у роботі, бо весь колектив держслубовців має виконувати завдання з наповнення державного та місцевого бюджетів і сплати єдиного соціального внеску», – підкреслив Василь Лемішовський.

Він також наголосив на тому, що розуміє заклики громади, але вважає за потрібне вирішувати цю проблему не у Львові і не під стінами фіскальної служби.

«Ви прекрасно знаєте, що кадрові рішення ухвалюють не у Львові, а в Києві. І якщо нас завтра не пустять на роботу, ситуація не сприятиме своєчасному надходженню податків і зборів», – наголосив в. о. начальника головного управління.

Водночас активісти запевнили, що в разі продовження ігнорування інтересів Львівщини вони звернуться до народних депутатів від Львівської області для того, щоб ті з трибуни Верховної Ради розповіли про наявну проблему.

Разом з цим громада налаштована привернути до себе увагу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, який у четвер, 18 червня, перебуватиме у Львові з робочим візитом.

Як писав «Вголос», сьогодні зранку кілька десятків представників різних громадських організацій узяли участь у блокуванні приміщення Головного управління ДФС у Львівській області.