Нових голів отримали Самбірський, Дрогобицький, Городоцький та Сокальський райони.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирон Янків представив активам Самбірського та Дрогобицького районів нових голів райдержадміністрацій. Геннадій Дейниченко очолив Самбірський район, а Михайло Сендак – Дрогобицький.

Цього ж дня заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький представив адміністративно-господарському активу Городоцького району нового голову райдержадміністрації Юрія Візняка. Володимир Губицький подякував Миколі Савці, котрий досі обіймав цю посаду, за проведену роботу. «Усі ваші напрацювання будуть продовжені, – запевнив заступник голови ОДА. – Ваш досвід нам знадобиться і ми продовжимо з вами співпрацювати. Це позиція голови облдержадміністрації Василя Горбаля, щоб усім колишнім головам райдержадміністрацій та їх заступникам, зважаючи на їх досвід, пропонувати відповідні робочі місця».

«Юрій Візняк отримав хороший, стабільний район, який не пасе задніх по загальних показниках, - зазначив Володимир Губицький. – Проте кидається в очі заборгованість із зарплати на одному із підприємств». Заступник керівника області порадив Юрію Візняку вирішити це питання, адже питання боргів із зарплати – на постійному контролі голови облдержадміністрації Василя Горбаля.

Юрій Візняк подякував Президенту України Віктору Федоровичу та голові облдержадміністрації Василю Горбалю за те, що довірили очолити район.

«Городоцька райдержадміністрація буде надавачем послуг – кожен отримає пораду та сприяння», - зазначив Юрій Візняк. За його словами, керівництво району приділятиме увагу підтримці підприємців, питанням енергозбереження, поводження з побутовими відходами та підготовці до Євро-2012. Крім цього, Юрій Візняк відзначив, що Городоцький район налагодить співпрацю з прикордонними регіонами Польщі.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Пастух активу Сокальського району представив нового голову райдержадміністрації Миколу Мисака. Євген Пастух подякував за роботу його попереднику Ігорю Бережницькому.

Микола Мисак зазначив, що його команда продовжить усі незавершені хороші справи та надалі працюватиме над питаннями покращення соціально-економічного та культурного розвитку району. Новий голова РДА наголосив на необхідності тісної співпраці з депутатським корпусом, політичними та громадськими організаціями району, залученні нових інвестицій.