Про це заявив у Львові голова Нацради Юрій Артеменко, який разом із членами Нацради зустрівся із керівниками місцевих телерадіоорганізацій, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, ні попередній склад Нацради, ні в попередні роки ніхто не займався питаннями інформаційної безпеки в українському просторі.

За час роботи нового складу Нацради питання інформаційної безпеки стали особливо актуальні. Адже через військові дії на Сході України виникають серйозні проблеми із сигналом на окупованих територіях.

За словами Юрія Артеменка, навіть попри такі труднощі, українські телерадіоканали, зокрема, 5-ий канал, радіо 24 мовлять у населених пунктах Волноваха, Щастя, охоплюють сигналом частину Луганська і Донецька. Тобто їх сигнали можна приймати на цих територіях.

«Коли терористи захоплювали українські території, то вони одразу вимикали українські телерадіостанції, – підкреслив Юрій Артеменко. – Тому як тільки у нас з’являється технічна можливість увімкнути нашого мовника, ми одразу це робимо».