Про це повідомляє російське агентство «РИА Новости» з посиланням на прес-службу Кремля.

«Мова піде про пріоритетні завдання, що стоять перед російською дипломатією, – зміцнення миру; підтримання глобальної та регіональної стабільності та безпеки; просування зовнішньополітичних пріоритетів Російської Федерації; розвиток взаємовигідного співробітництва з іноземними партнерами», – йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

Зустрічі у форматі наради послів у Росії проводяться раз на два роки. Їх метою є уточнення завдань російської зовнішньополітичної служби з урахуванням особливостей поточної ситуації та внутрішніх процесів в країні. Головним елементом нарад традиційно стає виступ президента РФ, який позначає основні пріоритети в зовнішній політиці держави і розставляє акценти діяльності зовнішньополітичної служби на найближчий період. Традиційно в заході беруть участь керівники уряду РФ, парламенту, міністерств і відомств, що беруть участь у міжнародній діяльності, а також представники громадських організацій, ЗМІ, наукових і ділових кіл.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня Президент України Петро Порошенко оголосив про наступ на терористів Донбасу.

30 червня о 22:00 на Донбасі закінчився термін мирної угоди між силами антитерористичної операції та сепаратистами.

У зв’язку з цим ввечері у Києві розпочалося засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому розглядалися рішення про продовження одностороннього миру з боку України або ж повернення до активної фази антитерористичної операції.

Раніше прес-служба президента України повідомила, що Петро Порошенко закликав Путіна посилити режим державного кордону з боку Росії, щоб припинити проникнення на територію України бойовиків і найманців і постачання для них зброї та бронетехніки.Своєю чергою Путін попросив Порошенка продовжити перемир’я й після 22:00 години 30 червня.