Сьогодні, у час війни, патріот – це той, хто свої сили в межах своєї компетенції віддає на захист України.

Про це «Вголосу» розповів філософ та публіцист Ігор Лосєв.

«Патріотизм – це відданість Українській самостійній соборній державі, її захист, повага до української мови та культури, до людей, які поклали своє життя за волю України – тих же вояків УПА, ОУН, які боролися за незалежність нашої країни, - зазначив він. - Однак, якщо людина каже, що вона – патріот України, але водночас ненавидить тих, хто за нашу державу віддав своє життя, – тоді вона сама спростовує свою позицію».

До того ж сьогодні, у час війни, патріот, за словами Лосєва, – це той, хто свої сили в межах своєї компетенції віддає на захист України, на скільки ця людина протистоїть агресору: не обов’язково зі зброєю в руках: волонтерством, виступами, матеріалами у ЗМІ тощо з  основною думкою «Все для фронту – все для перемоги».

«При цьому патріот України і на міжнародному рівні має захищати свою країну і не дозволяти її принижувати – роду і племені. І загалом, аби Україна була, громадян-патріотів має  бути більшість. До речі, в Україні лише близько10-15% є патріотів серед політиків, а мало би бути хоча б 60%, а як це є в інших країнах», - резюмував публіцист.

Більше читайте у статті: «Бути українським патріотом – це як?».