У п'ятницю, 4 червня, у Львові поховали хлопчика, який трагічно загинув під час екскурсії на водоспаді у селі Кам'янка, що у Стрийському районі.

Так, прощання з 12-річним Артемом Прадєд-Янчаком відбулося у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, що на вулиці Пасічній у Львові, інформує UAINFO.org.

Відомо, що на церемонію прийшли багато людей. Це рідні хлопчика, однокласники, вчителі, а також ті, хто знав дитину та небайдужі мешканці міста.

Варто зазначити, що під час похорону багатьом дітям ставало погано. Вони виходили на вулицю, пили воду та нюхали нашатир, щоб опритомніти. Одній дівчинці довелося викликати швидку допомогу.

Під час прощання батьки хлопчика та його сестра плакали, а мама притискала до грудей м'яку іграшку. Імовірно, вона була улюбленою у її сина.

Як з'ясувалося, Артемчик загинув на наступний день після свого дня народження. Так, 1 червня йому виповнилося 12 років.

Що відомо про трагічну загибель підлітка

Трагедія сталася на водоспаді Кам’янка у Національному природному парку «Сколівські Бескиди».

Причиною загибелі хлопчика стало те, що він захотів зробити фото. Так, дитина послизнулася та впала.

Врятувати хлопчика намагався один із вчителів, проте безрезультатно. В результаті чоловік отримав переохолодження.

На місце пригоди прибули рятувальники. Вони виявили, що хлопчик впав на низ водоспаду, зачепився за дерево та перебуває під водою без свідомості. Рятувальники розпилили дерево та витягли дитину. Вже на березі його намагалися реанімувати, проте хлопчик помер.

Читайте більше новин від ІА Вголос: