Про це інформує прес-служба ЛМР.

Теми, що порушуватимуться: «Механізми узгодження стратегій розвитку територіальних громад та регіонів зі стратегічними завданнями державної політики регіонального розвитку», «Міжмуніципальне співробітництво» та «Врядування та сталий розвиток». В кінці роботи буде підбито підсумки форуму та підписано резолюцію.

Нагадаємо, цьогорічний Форум місцевого самоврядування присвячений проблемі розриву повноважень та зобов’язань органів місцевого самоврядування, збереженню архітектурної спадщини, фінансовим питанням та місцевому економічному розвитку.

На Форум приїхали понад 160 учасників: представники міст обласного та місцевого значення, селищ, а також представники Верховної Ради, Адміністрації президента, посольств міжнародних організацій та дипломатичних місій. Зокрема на Форумі представлені: Донецьк, Полтава, Кіровоград, Славське, Турка, Трускавець, Самбір, Львів, Бурштин, Жидачів, Павлоград, Сколе, Новояворівськ, Тернопіль, Добротвір, Черкаси, Кам’янка-Буська, Угнів, Східниця, Дрогобич, Городок, Миколаїв Дністровський, Рівне, Червоноград, Стрий та ін.

В перший день Форуму відбулись жваві панельні дискусії на теми: «Реформа місцевого самоврядування», «Бюджетний блок», «Містобудування та культурна спадщина». Відтак за підсумками обговорень буде формуватись резолюція, яку схвалять та підпишуть завтра, в рамках другого дня Форуму.