Про це повідомляє «112 Україна».

«Розпочнеться засідання з чотирьох робочих підгруп, і вже в 14:00 (13:00 за Києвом) за місцевим часом разом з представником ОБСЄ Мартіном Сайдиком відбудеться основний раунд переговорів. У центрі уваги - обмін полоненими. Сьогодні вирішиться питання, обміняють 228 бойовиків на 58 українських заручників», – повідомляє кореспондент.

Крім того, учасники переговорів обговорять збільшення кількості обстрілів, Світлодарську дугу і Станицю Луганську, де не припиняються обстріл. Крім того, на порядку денному буде також відкриття КПП в Золотом.

Очікується, що сьогодні в Мінськ прибудуть всі учасники української делегації. Її очолить Леонід Кучма.

За словами кореспондента, інформація про те, що Україна в якості жесту доброї волі передає ОРДЛО 15 осіб зі списку на обмін поки не підтверджуються.

Раніше в штабі АТО заявили, що проросійські бойовики намагалися вибити Збройні сили України (ЗСУ) з займаних позицій в районі Светлодарской дуги. У ході наступальних дій противника загинули 5 українських військових.

Нагадаємо, раніше представник України в Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко Україна в якості жесту доброї волі передасть ОРДЛО 15 осіб зі списку на обмін.